2014 m. spalio 15 d. mokykloje vyko susitikimas-diskusija su Juozu Dapšausku — 2013-ųjų Sveikatingumo metų iniciatoriumi, Sveikatos bangos sąjūdžio dešimtmečio puoselėtuoju ir knygos „Sveikata mus saugo“ autoriumi, publicistu, susitikimų-diskusijų vedėju, Lietuvos sveikuolių sąjungos valdybos nariu, Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės koalicijos aktyviu dalyviu.

8-10 klasių mokiniams susitikime-diskusijoje buvo kalbama apie sveiko gyvenimo būdo naudą, asmeninę laisvę, paauglių protestą būti nepriklausomiems. Mokinama džiaugtis gyvenimu ir savo likimą kreipti teigiama, laiminga ir sėkminga linkme. Pasak lektoriaus, susitikimo tikslas ir esmė- „užkabinti“ vidines paskatas kritiškai mąstyti, nepasiduoti priklausomybių verslų reklamoms, viešųjų ryšių žabangams.

Socialinė pedagogė R. Rumbutienė