Spalio 10-oji — Vietos savivaldos diena. Ji buvo paminėta atvirų durų dienomis rajono mokiniams.

Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos 3c klasės mokiniai lankėsi Klaipėdos rajono savivaldybėje, susipažino su jos veikla. Šis apsilankymas pagilino per pasaulio pažinimo pamoką nagrinėtos temos „Mūsų savivaldybė“ žinias, praplėtė mokinių akiratį. Su trečiokais maloniai bendravo Savivaldybės vadovai ir Administracijos skyrių darbuotojai. Vaikai galėjo pasijusti merais, vicemerais, Administracijos direktoriais, nes valdžios atstovai maloniai pasiūlė pasėdėti savo kėdėse.

Savivaldybės darbuotojai papasakojo apie savo darbą, atsakė į rimtus trečiokų klausimus: „Kodėl rajone nepastatyta hidroelektrinė?“, „Kodėl teismo pastatas nudažytas rausva spalva?“, „Kodėl ryte tamsoje reikia eiti į mokyklą?“, „Kodėl parke duobėti takeliai?“ ir kt. Vaikai aktyviai dalyvavo diskusijoje apie miesto tvarkymą, laisvalaikio zonų įrengimą.

Trečiokai įspūdžiais apie netradicinę pamoką pasidalijo su savo draugais ir tėveliais.

Pradinių klasių mokytoja

Ilona Stonienė