Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos pirmų ir antrų klasių mokinius aplankė policijos bičiulis Amsius, kuris vaikams priminė kelių eismo taisykles.

Vaikai linksmai atliko praktines užduotis, mokėsi saugiai pereiti gatvę. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas pėsčiųjų, dviratininkų atšvaitų ir liemenių dėvėjimui tamsiuoju paros metu.

Klaipėdos rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai D. Pipirienė ir A. Jefimovas pasakojo vaikams apie saugų elgesį gatvėje, kieme, dovanojo atšvaitus ir knygeles.

Norisi pasidžiaugti, kad buvo aptartos tolimesnės mokyklos ir Klaipėdos rajono policijos komisariato bendradarbiavimo galimybės, numatytos įdomios, prasmingos veiklos.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Inga Rankelienė