Jaunųjų geologų būrelių vadovai Virgilijus Pajarskas (Mosėdžio gimnazijos jaunųjų geologų būrelis „Amonitas“), Jolanta Pieškuvienė (Plungės rajono Kulių  vid. m-klos būrelis „Kūliai“), Janina Puronienė ir Sigita Ivanauskienė (Gargždų  „Kranto“ pagr. m-klos būrelis „Gargždas“) surengė pažintinę ekskursiją mokiniams ir mokytojams į Estiją. Ekskursijos vadovams talkino geologas Simonas Saarmann ir gidė Monika Vasylienė.

Mokiniai aplankė Piuso smėlio urvus, Tuhalos miestelio „Raganų šulinį“, Baltijos jūros pakrantės Paldiski šlaitą, Keilos krioklį, Kalio meteoritinį kraterį Saremos saloje, Kuresarės pilį. Jaunieji geologai džiaugėsi turėdami galimybę pasigrožėti kalcito kristalų radiniais, paliesti šimtus milijonų metų skaičiuojančias anuometinių gyvūnų fosilijas.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Rasa Jeriomenkienė