Gegužės 11 dieną Gargždų miesto stadione vyko Lietuvos seniūnijų mokyklų 1999-2001 metais gimusių mokinių žaidynės „Golas“, kuriose triumfavo „Kranto“ pagrindinė mokykla.

Varžybose dalyvavo 7 komandos: Gargždų „Kranto-1“ ir „Kranto-2“ pagrindinė mokykla, „Minijos“ progimnazija, „Vaivorykštės“ gimnazija, Dovilų, Lapių ir Vėžaičių pagrindinės mokyklos.

Burtų keliu komandos buvo suskirstytos į 2 pogrupius: A grupėje rungtyniavo „Krantas-2“, Dovilų ir Vėžaičių pagrindinės komandos. 4 taškus surinkusi ir tik dėl geresnio įvarčių santykio pirmą vietą užėmusi „Kranto“ komanda už nugaros paliko pajėgią Dovilų ekipą. B grupėje varžėsi: „Krantas-1“, „Minijos“ progimnazija, „Vaivorykštės“ gimnazija ir Lapių pagrindinės mokyklos komandos. Nepatyrus pralaimėjimo kartėlio grupės varžybose triumfavo „Krantas-1“, antri liko „Vaivorykštės“ gimnazijos atstovai.

Rungtynėse dėl 3 vietos užtikrintą pergalę prieš Dovilų mokyklą šventė Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos atstovai. Finaliniame susitikime tarp dviejų „Kranto“ mokyklos komandų intrigos nebuvo – pirmoji komanda įtikinamai 5:1 įveikė antrą komandą ir iškovojo teisė varžytis su pajėgiausiomis apskrities komandomis.

 

Paskelbė VšĮ „Gargždų futbolas“

 

 

 

1 2 3
  • 1
  • 2
  • 3

Pagrindinis puslapis > Naujienos
......................................................................................................................................................................................................
© 2012 Rasa Jeriomenkienė

Informacija atnaujinta 2015 m. gegužės 18 d.