Gegužės 9 d., šeštadienį „Kranto“ pradinukai dalyvavo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio pradinių klasių mokinių šachmatų varžybose, kuris vyko Kaune.

Buvome vieninteliai iš visos Klaipėdos apskrities. Iš viso varžybose dalyvavo 18 komandų. „Kranto“ mokyklai prie šachmatų lentų atstovavo Eimantas Sabutis (pirma lenta), Povilas Jankauskas (antra lenta), Kernius Balčiūnas (trečia lenta)  ir Jorė Balčiūnaitė (ketvirta lenta). Surinkome 7 taškus (dar net aštuonios komandos surinko tiek pat taškų) ir rezultatų lentelėje atsistojome beveik per vidurį. Sveikiname Šiaulių „Juventos“ progimnazijos komandą, kurie tapo varžybų nugalėtojais.

Dėkojame mokinukams, kurie stengėsi ir šeštadienį praleido ne su draugais, o dalyvaudami įtemptose varžybose.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Rasa Jeriomenkienė