„Kranto“ mokyklos pradinių ir specialiųjų klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame vaikų meno projekte „Vėtrungė mamai 2015“, kurį jau 12 metų organizuoja Kauno menų darželis „Etiudas“ (vaikų meninio ugdymo konsultacinis metodinis centras).

Primename, kad kūrybinius darbus mamoms kuria ne tik vaikai, bet ir pedagogai, tėvai, kiti bendruomenės nariai. Projekto iniciatoriai skatina išgyventi kūrybos džiaugsmą netradiciškai švenčiant Motinos dieną Lietuvos miestuose, miesteliuose, kaimuose.

Balandžio 30 d. „Kranto“ bendruomenės nariai sukurtomis vėtrungėmis puošė mokyklos aplinką.