Balandžio 27 d. Gargždų „Minijos“ progimnazijoje įvyko konkursas „Šviesoforas“. Jo tikslas – skatinti pradinių klasių mokinius mokytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų, ugdyti saugaus elgesio kelyje gebėjimus, plėtoti saugaus elgesio sampratą realiame gyvenime. Į konkursą, rungtis dėl nugalėtojo vardo, sugužėjo pradinių klasių mokinių komandos iš devynių Klaipėdos rajono mokyklų. Mūsų mokyklai atstovavo Emilijus Zablackas (1b kl.), Emilija Stankutė (2a kl.), Vilius Juknys (3a kl.), Augusta Kairytė (4a kl.). Komandą konkursui rengė pradinių klasių mokytojos Virginija Milaknienė ir Rima Smirnovienė.

Dalyviai demonstravo savo žinias ir gebėjimus šiose rungtyse: kelio ženklų dėlionė; užduotys kelių makete; viktorina; vaizdo užduotys; komandų kapitonų varžytuvės; perėjimas per kelią pėsčiųjų perėjoje; perėjimas per kelią sankryžoje; atšvaitų praktinis naudojimas.

Dalyviams įveikus visas užduotis ir susumavus rezultatus paaiškėjo, kad dėl antrosios vietos vyko atkakli kova tarp Judrėnų Stepono Dariaus ir Gargždų „Kranto“ pagrindinių mokyklų. Jos surinko po vienodą balų skaičių, tačiau užduotyje „Perėjimas per kelią sankryžoje“ daugiau balų gavo Judrėnų Stepono Dariaus mokyklos komanda, todėl jai ir atiteko 2-oji vieta, o trečiaisiais liko mūsų, Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos, pradinių klasių mokinių komanda.

Visos konkurse dalyvavusios komandos buvo apdovanotos atminimo dovanomis.

Pradinių klasių mokytojos metodininkės

Virginija Milaknienė ir Rima Smirnovienė