Pagaliau žinomi Vaikų Kūrybinės Iniciatyvos Fondo (VKIF) organizuotų konkursų „Tavo žvilgsnis 2015“ bei kalbų, gamtos, istorijos „Kengūrų“ rezultatai, kurie labai džiugina.

„Kengūrų“ konkursuose šiais metais dalyvavo 217 mūsų mokyklos mokinių. Dvidešimt septyni antrų-devintų klasių moksleiviai apdovanoti Auksiniais, Sidabriniais ir Oranžiniais kalbų (lietuvių, anglų, rusų) „Kengūrų“ diplomais. Dar šešis diplomus krantiečiai pelnė už gamtos, istorijos žinias.

labai gerus vertimus iš anglų kalbos diplomais apdovanoti trylika ketvirtų-devintų klasių moksleivių ir iš rusų kalbos – dvylika septintų-dešimtų klasių moksleivių.

 

 

Užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė

Sonata Mineikienė

 

„Kalbų Kengūra 2015“

 

Lietuvių kalba

 

Auksinės Kengūros diplomai

Vardas, pavardė

Klasė

Taškai

Mokytoja

Viltė Simutytė

2a (1-as lygis)

197,75

Rima Smirnovienė

Auksė Paulikaitė 4b (2-as lygis) 195,5

Rasa Jeriomenkienė

Bernadeta Jasaitė 4a (2-as lygis) 195

Justina Monstavičienė

Jorė Balčiūnaitė 4a (2-as lygis) 195

Justina Monstavičienė

 

 

Sidabrinės Kengūros diplomai

Vardas, pavardė

Klasė

Taškai

Mokytoja

Gabija Pagojūtė 4b (2-as lygis) 193,75

Rasa Jeriomenkienė

Jonas Lankutis 4a (2-as lygis) 193,5

Justina Monstavičienė

Emilija Srėbaliūtė

4a (2-as lygis)

193

Justina Monstavičienė

Vincentas Žiedas

3c (2-as lygis)

192,25

Ilona Stonienė

 

 

Oranžinės Kengūros diplomai

Vardas, pavardė

Klasė

Taškai

Mokytoja

Viltė Paulauskaitė

3c (2-as lygis)

191,25

Ilona Stonienė

Lėja Mažeikytė

3c (2-as lygis)

190,75

Ilona Stonienė

 

Anglų kalba

 

Auksinės Kengūros diplomai

Vardas, pavardė

Klasė

Taškai

Mokytoja

Emilija Srėbaliūtė

4a (1-as lygis)

197,75

Alma Jeriomenkienė

Justas Vanagas 4a (1-as lygis) 195,25

Alma Jeriomenkienė

Marija Stalmokaitė 6a (2-as lygis) 195,25

Alma Jeriomenkienė

Vincentas Žiedas 3c (1-as lygis) 194,5

Alma Jeriomenkienė

Renaldas Mikuta 4b (1-as lygis) 194,25

Alma Jeriomenkienė

Kamilė Mažonaitė 7a (3-as lygis)

194

Sonata Mineikienė

 

 

Sidabrinės Kengūros diplomai

Vardas, pavardė

Klasė

Taškai

Mokytoja

Žygimantas Jucys

5b (2-as lygis)

193,5

Vilma Žvinklienė

Mantas Ansevičius 4c (1-as lygis) 193,25

Renata Juodeikienė

Eidenis Kasperavičius 7b (3-as lygis) 193,25

Renata Juodeikienė

Gerda Dorotėja Žiedaitė

5c (2-as lygis)

193

Sonata Mineikienė

Džiugas Sutkevičius

7a (3-as lygis)

193

Alma Jeriomenkienė

Laurynas Stalmokas 9b (4-as lygis) 192,25 Sonata Mineikienė
Monika Norvilaitė 6a (2-as lygis) 192 Alma Jeriomenkienė

 

 

Oranžinės Kengūros diplomai

Vardas, pavardė

Klasė

Taškai

Mokytoja

Žanas Zabėlius

7a (3-as lygis)

191,75

Alma Jeriomenkienė

Augustė Jasaitė

8a (3-as lygis)

191,25

Vilma Petkienė

Matas Vilimas

8c (3-as lygis)

190,75

Vilma Žvinklienė

 

Rusų kalba

 

Sidabrinės Kengūros diplomas

Vardas, pavardė

Klasė

Taškai

Mokytoja

Vladislav Lukošius

8c (1-as lygis)

193,75

Janina Žemgulienė

 

* * *

„Gamtos Kengūra 2015“

  

Auksinės Kengūros diplomai

Vardas, pavardė

Klasė

Taškai

Mokytoja

Auksė Paulikaitė 4b (2-as lygis) 200

Rasa Jeriomenkienė

Benediktas Motuzas

2c (1-as lygis)

196

Vaidutė Mažeikienė

 

Sidabrinės Kengūros diplomai

Vardas, pavardė

Klasė

Taškai

Mokytoja

Vincentas Žiedas 3c (2-as lygis) 192

Ilona Stonienė

 

* * *

„Istorijos Kengūra 2015“

  

Auksinės Kengūros diplomai

Vardas, pavardė

Klasė

Taškai

Mokytoja

Ieva Rankelytė 4a (1-as lygis) 196,25

Justina Monstavičienė

 

Oranžinės Kengūros diplomai

Vardas, pavardė

Klasė

Taškai

Mokytoja

Laurynas Stalmokas 9b (4-as lygis) 190,5  
Vincentas Žiedas 3c (1-as lygis) 190,25

Ilona Stonienė

 

* * *

Vertimų ir iliustracijų konkursas

Tavo žvilgsnis 2015“

 

Anglų kalba

Vardas, pavardė

Klasė

Mokytoja

Justas Vanagas 4a Alma Jeriomenkienė
Gabija Pagojūtė 4b Alma Jeriomenkienė
Auksė Paulikaitė 4b Alma Jeriomenkienė
Justina Dargytė 5b Sonata Mineikienė
Linas Peškys 6a Alma Jeriomenkienė
Marija Stalmokaitė 6a Alma Jeriomenkienė
Džiugas Sutkevičius 7a Alma Jeriomenkienė
Deimantė Eismontaitė 7b Renata Juodeikienė
Patrikas Paškauskas 8a Sonata Mineikienė
Raminta Gylytė 8c Vilma Petkienė
Rokas Liutvinas 8c Vilma Petkienė
Matas Vilimas 8c Vilma Žvinklienė
Laurynas Stalmokas 9b Sonata Mineikienė

 

Rusų kalba

Vardas, pavardė

Klasė

Mokytoja

Emilija Ložytė 7b Erika Rybakova
Inesa Skiezgilaitė 7b Erika Rybakova
Lukas Markulis 7d Erika Rybakova
Gabija Pališkytė 7d Erika Rybakova
Karolina Šoblinskytė 7d Erika Rybakova
Vytautas Valaitis 8a Janina Žemgulienė
Justas Liebus 8c Janina Žemgulienė
Ieva Liuksaitė 8c Janina Žemgulienė
Agnė Rankelytė 8c Janina Žemgulienė
Greta Lavrentjevaitė 9b Janina Žemgulienė
Laurynas Stalmokas 9b Janina Žemgulienė
Audrius Jokubauskas 10a Erika Rybakova

 

 

1 2 3 4 5 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Pagrindinis puslapis > Naujienos
......................................................................................................................................................................................................
© 2012 Rasa Jeriomenkienė

Informacija atnaujinta 2015 m. gegužės 05 d.