Šių metų balandžio 17 dieną Klaipėdoje vyko respublikinis sporto ir meno festivalis „Vaikai – olimpinės gėlės“. Jame pasirodė daug išties aukšto pasiruošimo lygio kolektyvų iš visos Lietuvos.

Festivalyje dalyvavo ir „Kranto“ pagrindinės mokyklos mokiniai – 4a, 5c ir 8b klasės. Visos trys klasės, net greta profesionalių kolektyvų, pasirodė puikiai! 4a klasės mokiniai savo amžiaus grupėje (Vaikai II) laimėjo pagrindinį žiūrovų prizą, o 5c klasės pasirodymą komisija įvertino kaip patį originaliausią! Verta paminėti, kad konkursinių pasirodymų pirmoje konkurso dalyje buvo net 47, o „Kranto“ mokykla buvo bene vienintelė, kurios šokėjai – ne profesionaliai šokantys vaikai.

Šokių mokytojas

Dovydas Veiverys