Balandžio 21 dieną, antradienį, Gargždų „Kranto'“ pagrindinėje mokykloje vyko anglų kalbos edukacinis žaidimas – Protų kovos „An apple a day keeps the doctor away“. Jį jau trečius metus koordinuoja anglų kalbos mokytoja Vilma Žvinklienė. Konkurse dalyvavo Gargždų miesto „Kranto“ pagrindinės mokyklos, „Minijos“ progimnazijos, Klaipėdos rajono Endriejavo vidurinės mokyklos, Vėžaičių ir Dovilų pagrindinių mokyklų mokiniai. Jų komandose buvo po šešis 7-8 klasių mokinius. Renginys prasidėjo koncertu: „Kranto“ mokyklos 6b klasės mokiniai šoko nuotaikingą škotų šokį, dainavo 6a ir 8a klasių mergaitės, puikiai pasirodė gyvai grojanti grupė „Nevalyk lentos“. Žaidimą vedė aštuntokai Rugilė Žilevičiūtė, Rokas Kazlauskas bei Antanas Žvinklys. Dalyviai turėjo ne tik atsakyti į keturių turų klausimus, bet ir parengti pristatymus. Po įnirtingos kovos paaiškėjo žaidimo nugalėtojai. Pirmąją vietą užėmė Gargždų „Minijos“ progimnazijos komanda, antrąją – Vėžaičių pagrindinės mokyklos mokiniai, treti liko krantiškiai. Prizines vietas vieną nuo kitos skyrė vos vienas taškas! Nuoširdžiai dėkojame visų mokyklų mokytojams už paruoštus klausimus, pavaduotojai V. Rankelienei – už dekoracijas, muzikos mokytojui R. Stoškui, informacinių technologijų mokytojai V. Liuksienei bei Protų kovų komisijai: pirmininkei Klaipėdos rajono savivaldybės švietimo skyriaus vedėjo pavaduotojai Nijolei Gotlibienei, Klaipėdos rajono švietimo centro direktorei Ramutei Sirutienei, Pašlūžmio mokyklos – daugiafunkcio centro anglų kalbos mokytojai metodininkei Almai Vanagienei ir „Kranto“ anglų kalbos mokytojų komandai už pagalbą organizuojant renginį. Nekantriai laukiame kitų metų žaidimo!

7d mokinės

Solveiga Danielkutė ir Gabrielė Erminaitė