Balandžio 15 d. mokykloje vyko regioninė metodinė-praktinė konferencija „Mokinių individualios pažangos siekis – geros mokyklos požymis“, kurioje dalyvavo 47 dalyviai iš Skuodo Bartuvos progimnazijos, Radviliškio Alksniupių, Plungės Senamiesčio ir Klaipėdos rajono pagrindinių mokyklų. Apie savo mokyklų patirtį šioje srityje pranešimus skaitė Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos direktorius E. Žiedas, metodinės tarybos pirmininkė mokytoja ekspertė D. E. Raudienė ir Skuodo Bartuvos progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ž. Žukauskaitė. Konferencijos dalyviai stebėjo ir aptarė atviras pamokas. „Kranto“ mokyklos metodinių grupių pirmininkai pristatė kurtas mokinių individualios pažangos stebėjimo, fiksavimo ir vertinimo metodikas. Konferencijos darbe dalyvavo rajono Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja N. Gotlibienė.

Direktorius

Egidijus Žiedas