Sėkmingas profesijos pasirinkimas yra ne tik mokinio, bet ir jį supančios aplinkos rūpestis, todėl ypač reikšmingas yra visų dalyvių bendravimas ir bendradarbiavimas, padedant mokiniams formuoti motyvuotus gyvenimo bei profesinės veiklos tikslus ir jų realizavimo būdus. Per šiuos mokslo metus mūsų mokiniai turėjo galimybę aplankyti Kretingoje Vakarų spaustuvę, Palangos gintaro amatininkų gildiją, logistikos bendrovę Klaipėdoje „Arijus“, AB Klaipėdos energiją, Lietuvos Respublikos Seimą, Kretingos dvaro saldaininę, Klaipėdos rajono policijos komisariatą, Gargždų darbo biržą, Gargždų Kultūros centrą, UAB „Hidrostatybą“, UAB „Litana ir Ko“, Klaipėdos konditerijos įmonę „Roshen“, DNB banko Gargždų skyrių.

Mokiniui priimančiam sprendimus, susijusius su profesijos pasirinkimu ir įsidarbinimu, svarbu apsilankyti savo tėvų, globėjų, artimųjų darbo aplinkoje ir susipažinti su jų profesine veikla, plėtoti savo karjeros kompetencijas bei stiprinti priimtus karjeros sprendimus.

2015 m. balandžio 10 d. visoje Lietuvoje buvo organizuojama visuotinė atvirų durų diena tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. Daugiau informacijos apie šią iniciatyvą rasite adresu www.mukis.lt .

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Virginija Butkuvienė