Kovo 24 dieną „Minijos“ progimnazijoje vyko Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių anglų kalbos edukacinis žaidimas-viktorina „Hard Nuts“, kuriame dalyvavo 15 komandų. Mokiniai įdomiai praleido laiką, parodė savo anglų kalbos žinias, išmintį apie gamtą, socialinę ir kultūrinę aplinką. Džiaugiamės mūsų mokyklos komandos „Nutcrackers“ nariais: Emilija Srėbaliūte, Jogaile Jasevičiūte, Justu Vanagu, Renaldu Mikuta ir Mantu Ancevičiumi, kurie šauniai pasirodė, užėmė ketvirtą vietą ir gavo nominaciją už teisingus ir išradingus atsakymus.

Anglų kalbos mokytoja

Alma Jeriomenkienė