Kovo 20 dieną Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje vyko dešimties rajono mokyklų 9-10 klasių anglų kalbos protų kovos „A glance at England“. Jose dalyvavo penki 9b klasės mokiniai, Paulius, Greta, Danielius, Emilija ir Laurynas, savo komandą pavadinę „Googles“ vardu. Šie jaunuoliai pasirodė puikiai – jų žinios apie Anglijos istoriją, lankytinas vietas ir žymius žmones padėjo jiems laimėti 1-ąją vietą.

Anglų kalbos mokytojos S. Mineikienė ir V. Žvinklienė, dirbusios ir konsultavusios šiuos devintokus, didžiuojasi ir džiaugiasi savo mokinių pasiekimais.

Užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė

S. Mineikienė