Kiekvienam smagu įsigyti kažką naują: užsivilkti naują rūbą, pasipuošti nauja apyranke, bendrauti nauju telefonu, mokytis ir mokyti prie naujo kompiuterio. Dar smagiau, kai naujų daiktų yra daug. Mūsų mokyklos informacinių technologijų kabinetas atsinaujino. Iš mokinio krepšelio ir 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio paramos nupirkta 15 kompiuterių ir iš Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projekto „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme“ gauti 28 planšetiniai kompiuteriai, kuriuose įdiegta „Samsung išmanioji klasė“. Modernios technologijos – būtinos šiuolaikinės mokyklos pagalbininkės.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Virginija Butkuvienė