Šv. Patriko, Airijos globėjo, diena jau daug metų švenčiama visame pasaulyje. Airija dar vadinama „smaragdine sala“ dėl savo žalio kraštovaizdžio. Tad ir Šv. Patriko dienos spalva yra žalia. Visoje šalyje tą dieną žmonės švenčia viską aplink dažydami žaliai, netgi upes ir fontanus.

Į mūsų mokyklą ši šventė ateina jau dešimtą pavasarį. Kaip ir kiekvienais metais žalius vaikus ir mokytojus pasitikome prie durų, sveikinome su švente, vaišinome žaliais saldainiais. Per pertraukas skambėjo airiška muzika. Vaikai ir mokytojai džiaugėsi paroda „Pavasaris ir Patrikas“. Fotografavomės su „aire“ pirmo aukšto fojė. Valgėme žalią maistą, kartu su 6b klasės mokiniais ir mokyklos prezidentūra šokome airišką šokį.

Vadinamąją Dobilo dieną paminėjome kaip džiaugsmo, pavasario ir atgimimo šventę.

Anglų kalbos mokytoja

R. Juodeikienė