Sausio 30 d. nušurmuliavo jau trečioji mokyklos bendruomenės atstovų vakaronė, kuri buvo skirta socialiniam–emociniam vaikų ugdymui. Dirbdami grupėse tėvai diskutavo, kokius norėtų matyti savo vaikus, kokie suaugusieji turėtų ugdyti, kad jie tokie užaugtų, ir ką galėtume daryti jau šiandien. Gerų emocijų vakaronei suteikė mokytojų atliekamos dainos, suvaidinti vaizdeliai iš mokyklos gyvenimo. Vakaro metu vakaronės dalyviai kartu su choreografijos mokytoju Dovydu Veiveriu mokėsi šokti bačatą ir merengę, o muzikos mokytojas Ringaudas Stoškus pakvietė visus dainuoti karaokę.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Violeta Petrošienė