Sausio 13 dieną, Gargždų „Kranto“ pagrindinėje mokykloje, nuo 8 ryto vyko pilietiškumo pamoka-minėjimas „Aš prisimenu, kodėl esame laisvi“. Kaip ir kitose rajono švietimo ugdymo įstaigose, taip ir „Krante“, visuose languose dešimčiai minučių buvo uždegtos atminimo žvakutės. Vėliau pamoka-minėjimas persikėlė į aktų salę. Sugiedojus Lietuvos himną, pradinių klasių mokiniai, vadovaujant mokytojai Rasai Linkienei, pristatė meninę kompoziciją „Jie gyvi mūsų širdyse“, suvirpinusią ne tik mokinių, bet ir mokytojų širdis. Mokytoja Rasa Linkienė pasidalino prisiminimais, ką teko išgyventi budint prie Parlamento prieš 24 metus. Minėjimas baigėsi visai bendruomenei dainuojant E. Masytės dainą „Laisvė“.

Nuoširdus Ačiū už neužmirštuoles seimo narės Agnės Bilotaitės padėjėjai Rasai Petrauskienei.

Mokytoja Rasa Linkienė