Prieš Kalėdas žmonės puošia aplinką. Tai padaryti labai lengva — tereikia nueiti į prekybos centrą ir išsirinkti patinkančias dekoracijas, žaisliukus. Vis dėlto savo rankomis sukurti žaisliukai visada būna mielesni, suteikia džiaugsmo tiek juos kuriant, tiek puošiant eglutę.

Gruodžio mėnesį mūsų mokykloje vyko kūrybinė akcija „Kalėdinis žaisliukas eglutei“. Joje dalyvavo 1-10 klasių mokiniai. Jie kūrė žaisliukus iš natūralių medžiagų: lino, šiaudelių, kankorėžių, medienos, lininių siūlų, molio, veltinio. Mokiniai žaisliukų gamybai panaudojo ir antrines žaliavas. Darbai buvo eksponuojami mokyklos fojė. Paroda džiaugėsi visa mokyklos bendruomenė, o darbų autoriai buvo apdovanoti per kalėdinius renginius.

Pradinių klasių mokytoja

Ilona Stonienė