Svarsčių kilnojimo rajono varžybose tarp mokyklų, vaikinai (Mintaras Baranauskas, Valdas Kvasys ir Simas Kvasys) iškovojo trečiąsias vietas, savo svorio kategorijose.

Sveikiname mokyklos berniukų komandą (Robertas Keršys, Juozas Jakas, Danielius Pocius, Elvinas Budrys, Benas Šatkus, Erikas Žilius, Rokas Cirtautas, Mindaugas Gelžinis, Modestas Pečiulaitis, Domas Samalius, Eduardas Pontežis) kvadrato varžybose užėmus I vietą.

Sveikiname mokyklos mergaičių komandą (Edita Bendikaitė, Emilija Mackevičiūtė, Deimantė Reimontaitė, Agnė Gečaitė, Solveiga Danielkutė, Ema Deveikaitė, Gabija Pališkytė, Karolina Šablinskytė, Emilija Ložytė, Deimantė Eismontaitė, Greta Laurinavičiūtė) kvadrato varžybose užėmus III vietą.

Vyr. mokytojas,

treneris Giedrius Ratkus