Lapkričio 27 d. mūsų mokykloje vyko Socialinio ir emocinio ugdymo mokyklose projekto mokymai „Sužinok, nuspręsk, veik!“. Mokymų organizatoriai ir rengėjai: Klaipėdos rajono švietimo centras bei Klaipėdos rajono psichologų metodinis ratelis. Mokymų tikslas - skatinti mokinių mokymosi motyvaciją bei Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų bendradarbiavimą.

Uždaviniai:

• ugdyti mokinių teigiamą požiūrį į mokslą;

• skatinti mokinius demonstruoti ir lavinti savo gabumus;

• lavinti mokinių darbo grupėse įgūdžius;

• gilinti mokinių sveikos gyvensenos žinias bei įgūdžius;

• skatinti mokinius skleisti įgytas žinias savo mokyklose.

Renginyje dalyvavo 11 komandų iš rajono mokyklų. Mūsų mokyklos komandą sudarė aštuoni patys pažangiausi 7 - 8 klasių mokiniai: Ugnė Benetytė, Vytautas Valaitis, Laurynas Stalmokas, Matas Vilimas, Galinytė Kristina, Saulė Rudytė, Dainius Jančauskas, Egidija Surblytė. Mokiniai išklausė paskaitas „Sveikatos ABC(Danutė Kunčienė, Žolinčiaus akademijos prezidentė) bei „Į sveiką gyvenseną ir skaidrią būtį Vydūno keliu(Prof. Algimantas Kirkutis, Klaipėdos universiteto sveikatos fakulteto dekanas, habilituotas biomedicinos mokslų daktaras). Keturi mokiniai taps jaunaisiais lektoriais ir praves po keletą mokymų savo bendramoksliams.

Renginio dalyviai pademonstravo savo žinias psichologų surengtoje viktorinoje, vaišinosi arbata ir sveikuoliškais gardėsiais, klausėsi mūsų mokyklos muzikinės grupės ,,Nevalyk lentos“ koncerto.

Psichologė Aušra Buivydienė