Mūsų mokykla nuo šio rudens dalyvauja tarptautiniame rusų kalbos projekte „Диалог двух культур“ („Dviejų kultūrų dialogas“) ir šių metų gruodžio 12 dieną 20 mūsų mokyklos mokinių kartu su projekto vadove rusų kalbos mokytoja L. Diomina, pavaduotoja ugdymui V. Petrošiene, muzikos mokytoju R. Stoškumi vyko į Liepoją vykdyti projekto.

Vaikščiodami senamiesčio gatvelėmis vaikai susipažino su Liepojos miesto ir Latvijos istorija. Pagrindinis kelionės tikslas – bendravimas rusų kalba. Baltijos Akademijos Rūmuose ir vyko dviejų šalių mokinių susitikimas. Dalyvius pasveikino Liepojos švietimo skyriaus atstovai Inta Budrikė ir Aelita Jankovski. Liepojos miesto mokyklų rinktinė komanda svečiams pristatė savo pasiekimus rusų kalbos olimpiadose ir konkursuose. Mūsų mokiniai pristatė Gargždų miestą ir „Kranto“ mokyklą. Padainavo. Pasidalinę į mišrias lietuvių ir latvių komandas, dalyvavo viktorinoje, inscenizavo naujametinę istoriją.

Bendrauti rusiškai vaikams buvo neįprasta, bet įdomu. Kelionė padovanojo naujų draugų ir puikių įspūdžių, o kitais metais projekto tęsinys – Liepojos moksleivių vizitas Gargžduose.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14