Lapkričio 20 d. 1c klasės mokiniai su mokytoja mokytoja Vaidute Mažeikiene lankėsi mokyklos bibliotekoje. Mokytoja Monika Vaišnorienė pamoką „Mano pirmoji knygelė šitoje bibliotekoje“ pradėjo nuotaikingu eilėraštuku-mįsle apie knygą. Mokiniams papasakojo apie bibliotekos darbą, ką turi žinoti bibliotekos lankytojas, kokių laikytis taisyklių. Mokiniai išsiaiškino, kuo skiriasi biblioteka nuo knygyno. Įdomu buvo išgirsti mokinių atsakymus, kiek gali būti mūsų mokyklos bibliotekoje knygų. Vaikai nustebo sužinoję, kad jų apie 10 000 vnt. (be vadovėlių).

Bibliotekininkė paragino tapti aktyviais skaitytojais. Priminė, kad knygas reikia ne tik skaityti, bet nepamiršti jas grąžinti į biblioteką bei saugoti. Kiekvienas mokinys išsirinko patinkančią, įdomią knygelę. Atsidėkodami pirmokai už įdomų užsiėmimą padeklamavo eilėraštį apie knygelę, skaitymo svarbą, pasižadėjo tapti tikrais knygų mylėtojais.