I. Bendros nuostatos

1. 2013-11-13 Mokyklos tarybos nutarimu, nuo 2014 m. sausio 6 d. įvedama mokykloje uniforma. Mokyklinė uniforma yra privaloma visiems 1-10 klasių mokiniams.

2. Mokyklinę uniformą sudaro:

Uniformos dalys

1-4 kl. mergaitės

1-4 kl. berniukai

5-10 kl. mergaitės

5-10 kl. berniukai

Mokyklos emblema (ženklelis)

Mėlynas švarkas

+

Mėlynas su languotomis klostėmis sarafanas

+

Mėlyna liemenė su languotomis kišenėmis

+

Languotas arba mėlynas sijonas švenčių dienomis (pagal siūlomą arba pasirinktą modelį)

Tamsios kelnės švenčių dienomis

+

Balta palaidinė ar marškiniai švenčių dienomis

+

Raudonas languotas kaklaraištis arba varlytė švenčių dienomis

+

3. Mokinys privalo dėvėti tvarkingą, švarią, Mokyklos tarybos patvirtintą uniformą visus mokslo metus. Kasdien privaloma dėvėti:

·        1-4 klasių mokiniams - mėlynas su languotomis klostėmis sarafanas (mergaitėms) ir mėlyna liemenė su languotomis kišenėmis (berniukams);

·        5-10 klasių mokiniams – mėlynas švarkas.

4. Šventinė uniforma privaloma per pasiekimų patikrinimus, valstybines ir mokyklines šventes, atstovaujant mokyklai kitose įstaigose ar oficialiuose renginiuose.

5. Be mokyklinės uniformos galima ateiti mokykloje vykstant Kultūrinei, meninei, pažintinei ir kitai veiklai, vykdant socialinę veiklą.

6. Mokyklinės uniformos baigiamos dėvėti birželio mėn. 1 d.

II. Mokyklinių uniformų dėvėjimo priežiūra

1. Už mokyklinių uniformų dėvėjimo taisyklių laikymąsi atsakingi mokiniai, mokinių tėvai (globėjai/rūpintojai), mokytojai, klasių vadovai.

2. Mokytojas, pastebėjęs mokinį be mokyklinės uniformos, informuoja klasės vadovą.

III. Atsakomybė

1. Mokinys, pastoviai nenešiojantis mokyklinės uniformos, rašo pasiaiškinimą klasės vadovui, klasės vadovas informuoja mokinio tėvus (globėjus/rūpintojus).

2. Jei ir toliau mokinys nedėvi mokyklinės uniformos, jo elgesys gali būti svarstomas Vaiko gerovės komisijoje.

3. Jei mokinio tėvai (globėjai/rūpintojai) atsisako aprūpinti savo vaikus mokykline uniforma, kviečiami į Mokyklos tarybos posėdį.