Š. m. spalio 30 dieną Salantų gimnazijoje vyko tradicinis Alfonso Ivanausko komandinis matematikos uždavinių sprendimo konkursas. Mūsų mokyklą atstovavo trys komandos, sudarytos iš 3–4 kl. ( E. Pakštytė 4a, A. Abromaitis 4b, T. Danisvskis 4b, M. Kazragys 4c, J. Puplesis 4c , 5–6 kl. (M. Buivydas 5b, E. Dargužytė 5b, J. Kasparavičius 5b, E. Kasperavičius 6b, A. Dromantaitė 6b) ir 7–8 kl.( L. Stalmokas 8b, V. Valaitis 7a, U. Benetytė 7a, R. Gilytė 7c, T. Lengvinas 7c), mokinių, mėgstančių matematiką. Komandas ruošė mokytojos Irena Sakalauskienė, Ona Razmaitė, Jolanta Gilvonauskienė, Virginija Milaknienė, Laima Petrošienė. Konkurse dalyvavo mokiniai iš 10 Plungės, Skuodo, Kretingos rajonų ir Gargždų miesto mokyklų. Mūsų mokyklos jauniesiems matematikams pavyko iškovoti antrąsias vietas. Jiems buvo įteikti pagyrimo raštai ir saldūs prizai.

Komandos net pusantros valandos susikaupusios sprendė įdomius matematikos uždavinius. Kiekvieno komandos draugo nuomonė buvo labai svarbi.

Kol mokytojai taisė darbus, mokiniai linksminosi: organizatoriai pasirūpino, kad kiekvienas pagal pomėgius pasirinktų užsiėmimą. Taigi vieni šoko, kiti sportavo, treti fotografavo, lipdė ar piešė.

Šaunuoliai vaikai ir juos konkursui rengusios mokytojos!

Pradinių klasių mokytojos metodininkės :

Jolanta Gilvonauskienė, Virginija Milaknienė