Mokykla šiais metais dalyvauja sveikatinimo projekto „Nedelsk!“ akcijoje „Tūkstantis gervelių“.

Gervė – nacionalinis Japonijos paukštis, nuo seniausių laikų simbolizuojantis laimę, turtą, amžiną jaunystę. Japonų liaudies išmintis sako: nori, jog išsipildytų norai ir siekiai, išlankstyk tūkstantį popierinių gervelių. Japonai, išlankstę tūkstantį gervių, sujungia jas siūlais į kelias juostas ir dovanoja sergantiems žmonėms. Tikima, kad tūkstantis išlankstytų popierinių gervelių išpildo slapčiausius žmogaus norus, o kam nors padovanotas tūkstantis jų figūrėlių dovanoja sveikatą.

Primename, kad Viešoji įstaiga „Azzara” nuo 1997 m. rengia visuomenines akcijas, kad atkreiptų visuomenės dėmesį į socialines ir sveikatos problemas, kad palengvintų dalią tiems, kam reikia paramos, pagalbos ar bent dėmesio. Vykdomas prevencinis projektas prieš krūties vėžį „Nedelsk“ skatina moteris labiau rūpintis savo sveikata.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie parodė širdies šilumą ir lankstė gerveles (7b klasei (auklėtoja D. Kontrimienė), 3b klasei (auklėtoja R. Jeriomenkienė), 8b klasei (auklėtoja S. Mineikienė), 4b klasei (auklėtoja V. Milaknienė), 5a klasei (auklėtoja A. Jeriomenkienė), 9a klasei (auklėtoja E. Kalnaitienė), 7a klasei (auklėtoja I. Žukauskienė), 9b klasei (auklėtoja V. Zinčiukienė), 8c klasei (auklėtoja V. Žvinklienė), 3c klasei (auklėtoja J. Feigytė), 8a klasei (auklėtoja R. Rumbutienė)).

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Inga Rankelienė