Spalio 10 dieną devyni specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniai kartu su mokyklos psichologe A. Buivydiene ir spec. pedagoge – logopede R. Urbonavičiene lankėsi Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centre. Moderniai įrengtame pirminio profesinio mokymo ir reabilitacijos skyriuje mokiniai priimami mokytis neturintys pagrindinio, turintys pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą. Mokymo programos pritaikytos neįgaliųjų mokymuisi. Specialiųjų ugdymosi poreikių turintys mokiniai gali rinktis viešbučių darbuotojo arba floristo mokymo programas. Masažuotojo mokymo programa skirta sveikiesiems ir asmenims su regos negalia, turintiems vidurinį išsilavinimą.

Pasidžiaugėme, kad centre puikios sąlygos, pritaikytos mokinių mokymui bei mokymuisi: įrengtos neįgaliųjų mokymuisi pritaikytos klasės, specialiosios paskirties patalpos, biblioteka, skaitykla su interneto prieiga, sporto salė, laisvalaikio kambariai, bendrabutis, kompiuterinė technika, baldai, įranga, medicinos kabinetas, informacijos centras. Šalia profesinės reabilitacijos centro - automobilių stovėjimo aikštelė, skirta neįgaliesiems.

Dėkojame už šiltą ir nuoširdų priėmimą įstaigos darbuotojams.

Psichologė A. Buivydienė ir

spec. pedagogė – logopedė R. Urbonavičienė