Dėkojame L. Baltušnikienei, dirbančiai UAB „Mars Lietuva“, kuri 1c klasėje vedė užsiėmimą „Augintinis ir jo priežiūra“.

1c klasės mokytoja Vaidutė Mažeikienė

Dėkojame J. Macinei vedusiai užsiėmimą „Virtuali kelionė po Kuršių Neriją“ 2a klasės mokiniams.

2a klasės mokytoja Danutė-Elena Raudienė

Dėkojame B. Jasaitės ir N. Norvaišo mamoms, vedusioms 3a klasės mokiniams užsiėmimą „Mes — kriminalistai“. Tai pat nuoširdų ačiū sakome V. Budrio seneliui už nuostabią pamoką „Viskas apie bitininkystę“.

3a klasės mokytoja Justina Monstavičienė

Nuoširdžiai dėkojame Eriko Lenkšo močiutei, kuri sutiko priimti vaikus UAB „ILEGA“, kur fotocentro darbuotojas supažindino 3b klasės mokinius su fotografo darbu, papasakojo, kaip šviesa gali sukurti paveikslą.

3b klasės mokytoja Rasa Jeriomenkienė

Nuoširdžiai dėkoju 4a klasės mokinių mamytėms, Jūratei Liutkuvienei, Andželai Alutienei, Jurgitai Kerpienei, vedusioms pamokas apie profesijas. Mama medikė įdomiai papasakojo apie masažo naudą žmogui, davė naudingų patarimų, kaip vaikai, darydami masažą, gali padėti patys sau. Kita mama kalbėjo apie namo projektuotojo darbą. Parodė jau padaryto namo projektą. Trečia mama pakalbėjo apie prekybininko profesiją ir pasiūlė vaikams nupiešti savo suprojektuotą svajonių namą.

4a klasės mokytoja Laima Petrošienė

Jurgita Šiaulienė vedė 4b klasės mokiniams užsiėmimą l/d „Ąžuoliukas“. „Pradėkime dieną linksmai“ — tokią temą pasiūlė mama ir ketvirtokai kartu su darželinukais mankštinosi, skaitė, žaidė.

Kitą pamoką vedė tėtis Marius Grigonis. Tema „Saugus elgesys. Saugumo priemonės“. Supažindino vaikus su saugiu elgesiu, paragino saugoti save, pristatė saugumo priemones, kuriomis naudojasi įvairaus profilio darbininkai.

Tėveliams dėkoja 4b klasės mokytoja Virginija Milaknienė

Dėkojame Rasai Bundulienei, kuri 4c klasės mokiniams vedė užsiėmimą „Gėlės mūsų gyvenime. Verslumo ugdymas“.

4c klasės mokytojos

Jolanta Gilvonauskienė ir Rasa Linkienė