Nuoširdžiai dėkojame mamytėms ir tėveliams (Laurui Ruseckui, Ritai Uosytei, Redai Rudgalvienei, Snieguolei Jakienei, Aurelijai Gerulienei, Ritai Gelžinienei, Ligitai Dargužienei, Aušrai Buivydienei, Sonatai Lukošienei, Mariui Grigoniui, Vidai Lūžienei, Inesai Kudriavcevai, Raimondai Venckutei, Gyčiui Gabšiui, Artiomui Mizarui, Aidui Kalviui, Rasai Pališkienei, Vilijai Dromantienei, Jurgitai Galvonienei), vedusiems netradicines pamokas Mokytojų dienos proga. Šios pamokos mokiniams labai patiko. Artimiausiu metu vaikai laukia Jūsų grįžtančių į mokyklą.