Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Visa Europa švenčia šią dieną jau nuo 2001 metų. Šios gražios šventės tikslas – iškelti daugiakalbystę kaip vieną iš didžiausių Europos vertybių, įprasminti kalbų mokymosi įvairovę, pagarbą visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms, skatinti įvairių kalbų mokymąsi bei kultūrų sklaidą Lietuvoje ir Europoje.

Mūsų mokykloje taip pat vyko šiai dienai skirti renginiai. Šiemet užsienio kalbų mokytojai kartu su UNESCO klubu mokė moksleivius populiarių frazių įvairiomis Europos kalbomis. Jas užrašė ant popierinių medžių lapų, kuriuos pakabino 2-o aukšto fojė, ir balionų, kurie pasitiko įeinančius į mokyklą.

Visus lydėjo gera nuotaika.

Mokytoja metodininkė

Sonata Mineikienė