Rugsėjo 24 dieną į „Krantą“ atvyko mažieji mūsų svečiai, dvi grupės „Gintarėlio“ priešmokyklinukų. Vaikučiai su savo auklėtojomis ir keliomis mamomis apžiūrėjo geologijos muziejų. Šio muziejaus įkūrėja mokytoja metodininkė Sigita Ivanauskienė maloniai priėmė svečius ir įdomiai jiems papasakojo apie akmenis.

Mažieji klausytojai buvo žingeidūs, atidžiai klausėsi ir patys aktyviai įsijungė į pokalbį. Ketvirtokai buvo mažųjų draugais, nuvedė juos į muziejų ir padėjo sugrįžti į klasę. Joje aptarėme matytus įspūdžius. Vaikučiams labai patiko muziejus ir žadėjo tapti geologijos būrelio lankytojais.

4a klasės mokytoja Laima Petrošienė

Svečių iš l/d ,,Gintarėlis“ sulaukė ir 4b klasės mokiniai. Savo ugdytinius susipažinti su mokykla atlydėjo auklėtojos Eugenija Stulgienė ir Daiva Bagočienė. Mokyklą apžiūrėti panoro ir vaikučių tėveliai. Ketvirtokai šiltai pasitiko mažuosius draugus ir juos globojo visą viešnagės laiką.

Pasidžiaugėme gražia, šilta, jaukia mokykla, buvusių mokinių darbais, kurie puošia mokyklos koridorius. Apsilankėme aktų salėje. Kartu su 1b klasės mokiniais ir jų mokytoja Giedre Juciene linksmai sukomės bendrame ratelyje. Sporto salėje stebėjome sportuojančius mokinius. Su knygų pasauliu supažindino bibliotekos vedėja Monika Vaišnorienė. Sigitos Ivanauskienės pasakojimas ir geologijos muziejaus eksponatai labai patiko ir ketvirtokams.

Sugrįžę į klasę ketvirtokai savo suolus užleido būsimiems mokiniams, pasidalijo su jais savo piešimo ir rašymo priemonėmis. Mažieji svečiai piešė, rašė — parodė, kad ruošiasi mokyklai. Padėkojome darželinukams už apsilankymą ir įteikėme laivelius — prisiminimą apie vizitą į mokyklą. O gal kuris nors panorės mokytis mūsų mokykloje?

Virginija Milaknienė,

pradinių klasių mokytoja metodininkė