Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla dalyvauja projekte, kurio metu visų devynių šalių dalyvaujančios mokyklos skatina mokinius ir jų šeimas propaguoti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą. ,,Kranto” mokyklos komanda, siekdama skatinti mokinius ir jų šeimas, bei mokytojus kaupti žinias apie mitybos įpročius bei propaguoti sveiką gyvenseną, rugsėjo mėnesį organizuoja fotografijų parodas „Sveiki pusryčiai“ ir „Maitinuosi sveikai“.

Todėl maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų ir dalyvauti šioje parodoje.

Reikia nedaug: tik nufotografuoti savo šeimos narius prie sveikų pusryčių stalo ir atsiųsti nuotraukas el. paštu dudelfinai@gmail.com iki rugsėjo 27d. O jeigu atsiųsite ir sveikų pusryčių receptą — būsime labai dėkingi. Šauniausios ir išradingiausių pusryčių nuotraukos ir recepto autoriai dovanų gaus pusryčių dubenėlį su sveikais saldumynais iš Italijos.

1c klasės mokiniai su klasės mokytoja Vaidute Mažeikiene bei visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Svajūne Šakiene įsijungė į projektą ir organizuoja bendrą veiklą „Sveiki pusryčiai“.

Rūpinkimės savo vaikų sveikata!

 

Projekto koordinatorius: Vilma Žvinklienė,

anglų k. mokytoja metodininkė

 

Comenius daugiašalės mokyklų partnerystės projektas „HEALTHY CHILDREN=HEALTHY EUROPE: STEPS TO HEALTHY LIFE“

(„Sveiki vaikai = Sveika Europa: žingsniai sveikos gyvensenos link“)

 

Projekte dalyvauja 9 mokyklos iš Austrijos, Bulgarijos, Italijos, Prancūzijos, Turkijos, Graikijos, Lenkijos, Suomijos ir Lietuvos

Pagrindinis puslapis > Naujienos
......................................................................................................................................................................................................
© 2012 Rasa Jeriomenkienė

Informacija atnaujinta 2013 m. rugsėjo 17 d.