Birželio 9d. „Žiniuko“ mokyklėlės aktyviausi lankytojai išvyko į Kretingą pas brolius Pranciškonus ir Šv. Mergelės Marijos globėjos kongregacijos vienuoles. Pranciškonų vienuolis Brolis Bernardas priminė neužmiršti žodžių: ačiū, prašau, atsiprašau. Vienuolis Bernardas Just. Marcinkevičiaus eilėraščiais priminė dvasinius dalykus. Maloniai pasitiko „žiniukus“ sesuo Brigita-Edita. Ji mokiniams palinkėjo saugių, turiningų atostogų, neužmiršti maldos, angelo globos. Mokiniai išklausę išmintingų žodžių, palinkėjimų laimingi grįžo namo.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Giedrė Jucienė