Jubiliejinis dešimtasis „Golo“ sezonas įgauna pagreitį. Per 730 mokyklų varžėsi savivaldybių varžybose, vėliau apskričių finaluose, kuriuose išliko tik stipriausi.

„Golas“ tai Lietuvos seniūnijų mokyklų futbolo varžybos 7x7, kuriose dalyvauja futbolo sporto mokyklos ar akademijos nelankantys vaikai. Tiesa, komandoje varžybų metu privalo žaisti viena mergaitė, kuri gali lankyti futbolo treniruotes.

„Gole“ dalyvauja ir Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla. Pirmiausia reikėjo išsiaiškinti 1998-2000 g. m. moksleivių stipriausias komandas Klaipėdos rajone, kur susitiko „Kranto“ ir Vėžaičių mokyklos. Šį kartą pajėgesni buvo krantiškiai, kurie iškovojo teisę žaisti Klaipėdos apskrities finaluose gegužės 30 dieną. Uostamiestyje taip pat žaisti sekėsi puikiai: iš 5 finale dalyvavusių komandų, kurios žaidė rato sistema, užimta pirmoji vieta, dvejos varžybos laimėtos ir dvi sužaistos lygiosiomis, tad surinkti aštuoni taškai garantavo pirmąją vietą lentelėje ir gražuolę taurę.

Laimėjusi Klaipėdos apskrities finaluose, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla, kuriai atstovauja šie „Kranto“ mokyklos mokiniai: Tomas Alejevas, Dovydas Jasas, Erikas Savickas, Audrius Jokubauskas, Paulius Burba, Edvinas Šiurys (rezultatyviausias Klaipėdos apskrities finalų žaidėjas įmušęs 6 įvarčius), Mindaugas Jonikas, Paulina Narbutaitė (išrinkta geriausia Klaipėdos apskrities žaidėja tarp mergaičių), Roberta Tarasevičiūtė, Augustė Mikalauskytė, pateko tarp 8 stipriausių Lietuvos mokyklų, kurioms bus suteikta galimybė savo vertę įrodyti Lietuvos finaluose birželio 10 – 11d. Kaune.

Vyr. mokytojas,

treneris Giedrius Ratkus