Gegužės 2 d. Vilniuje vyko Lietuvos moksleivių foto darbų konkurso (respublikinio etapo) „Vanduo ir jo naudojimas 2014“ nugalėtojų apdovanojimo šventė.

Mūsų mokyklos 8c klasės mokinė Lėja Ruseckaitė (amžiaus grupėje nuo 13 iki 18 metų) konkurse iškovojo III vietą. Jai įteiktas Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos prezidento Broniaus Miežutavičiaus padėkos raštas. Mokinė, kartu su šeimos nariais ir kitais konkurso laureatais dalyvavo apdovanojimų šventėje, jiems buvo organizuota įdomi edukacinė programa.