Gegužės 16-osios rytą lankėmės alyvų, obelų kvapo, medžių pavėsio apsuptoje jaukioje Daukšaičių kaimo mokyklėlėje. Upė Šlūžmė suteikė mokyklai Pašlūžmio vardą.

Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras pakvietė 3-4 klasių mokinius į pavasario kroso bėgimo varžybas.

Varžybos prasidėjo nuo lengvos mankštos, apšilimo. Išbandė trasą — apibėgo garbės ratą. Vėliau stojo po 3-4 prie starto linijos ir pasileido link finišo. Trečiokėms mergaitėms teko įveikti 160 metrų, o berniukams — 240 metrų atstumą. Ketvirtokams reikėjo įveikti didesnį atstumą. Buvo fiksuojamas individualus, kiekvieno vaiko finišavimo laikas. Vaikai labai jaudinosi, stengėsi ir visi norėjo tapti nugalėtojais. Pavargusius ir ištroškusius šeimininkai vaišino gaiviu rabarbarų kompotu.

Savo jėgas sportinėse varžybose panoro išbandyti septynios Klaipėdos rajono mokyklų pradinių klasių komandos. Mūsų mokyklos komandą atstovavo septyni trečiokai: Rimantė Bendikaitė, Eimantas Sabutis, Akvilė Valskytė, Matas Laurinavičius, Toma Selivončikaitė, Tomas Šatas, Nedas Ruibys.

Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos komanda laimėjo II vietą.

Pasidžiaukime ir kaimynų nuopelnais, kurie padėjo sudalyvauti šiose varžybose ir atvežė savo geltonuoju autobusiuku. Gargždų „Minijos“ progimnazijos komanda iškovojo I vietą.

III vieta atiteko Endriejavo vidurinės mokyklos komandai.

Mergaičių, gimusių 2004 metais, varžytuvėse I vietą laimėjo mūsų mokyklos 3b klasės mokinė Rimantė Bendikaitė, o 3c klasės mokinė Akvilė ValskytėIII vietą.

Berniukų, gimusių 2004 metais, varžytuvėse II vietą laimėjo mūsų mokyklos 3a klasės mokinys Tomas Šatas.

Dėkojame Pašlūžmio mokyklai-daugiafunkciam centrui, organizavusiam šias varžybas ir suteikusiam galimybę vaikams pademonstruoti savo sportinius gebėjimus.

Džiaugiamės vaikų pastangomis ir sveikiname nugalėtojus.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Rasa Jeriomenkienė