Mūsų mokyklos 3-4 klasių mokiniai, lydimi logopedės — specialiosios pedagogės R. Urbonavičienės ir psichologės 2014 metų gegužės 8 dieną aplankė Gargždų Krašto muziejų.

Pakeliui aplankėme Gargždų parką, stebėjome medžius, paukščius, augalus. Pabuvojome žaidimų aikštelėje. Čia suorganizavome mini viktoriną „Ar aš pažįstu gamtą?“. Buvo ir prizų.

Muziejuje apžiūrėjome eksponuojamus geležies amžiaus ir to laikotarpio archeologiniuose paminkluose rastus radinius. Muziejaus darbuotojas Marius Mockus papasakojo apie archeologines ekspedicijas, skaidrėse pademonstravo archeologinių kasinėjimų vietas, įvairius radinius. Mokiniai klausėsi susidomėję, pateikė klausimų, apžiūrėjo eksponatus.

Logopedė — specialioji pedagogė

Raimunda Urbonavičienė