Jau antrus metus mūsų mokykla dalyvauja WDA (Worl Day Action/Pasaulinė veiklos diena) Balandžio 22-27d. vyko tarptautinė gamtosauginių mokyklų programos veiklos savaitė (WDA), skirta paminėti Žemės dieną, kuri pirmą kartą buvo švenčiama 1970 metais balandžio 22 dieną Jungtinėse Amerikos Valstijose. Akcijos tikslas – atkreipti mūsų visų dėmesį į vienintelę visų žmonių buveinės vietą – Žemę, kurioje turime tvarkytis taip, kad gera būtų gyventi mums ir ateinančioms kartoms.

Mokyklos gamtosauginiam komitetui pasiūlius, akciją pavadinome „Gražus pasaulis prasideda nuo tavęs“ , kurios metu skatinome visus prisidėti prie mokyklos aplinkos švarinimo. Pradinių klasių mokiniai buvo ypač aktyvūs. Vieni rinko šiukšles šalia mokyklos esančiame parkelyje, kiti - persodino mokyklos, klasės gėles, treti – plovė klasės sienas. Vaikai džiaugėsi, kad galėjo prisidėti prie mokyklos aplinkos švarinimo ir gražinimo.

Apie WDA ir mūsų mokyklos veiklas plačiau galite susipažinti šiame tinklalapyje http://eco-schools.org/wda/ .

Jolanta Gilvonauskienė,

Tarptautinės kampanijos „Mažiau šiukšlių“

mokyklos gamtosauginio komiteto narė

Foto albumas >>