Sistemingas mokyklos bendruomenės darbas aplinkosaugos srityje buvo įvertintas Gamtosauginių mokyklų programos nacionalinės tarybos. Jos sprendimu, „Kranto“ pagrindinė mokykla yra apdovanojama Žaliąja vėliava ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatu (raštas dėl apdovanojimų). Šį garbingą apdovanojimą mokykla iškovoja jau ketvirtą kartą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Inga Rankelienė (programos koordinatorė mokykloje) dėkoja visai bendruomenei (mokiniams, jų tėvams, mokytojams, aptarnaujančiam personalui) bei socialiniams partneriams už aktyvią gamtosauginę veiklą, kryptingą aplinkosauginių idėjų sklaidą ne tik mokykloje, bet ir už jos ribų.

Lietuvos švietimo įstaigų, 2014 m. apdovanotų Žaliąja vėliava ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatu, sąrašą galima peržiūrėti čia.