Balandžio 23 dieną Gargždų sporto mokyklos stadiono teritorijoje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų virvės traukimo varžybos. Užimta III vieta. Virvę traukė: Mintaras Baranauskas, Viktoras Rimeika, Ignas Dačkauskis, Alvydas Lušpinis, Paulius Liutikas, Valdas ir Simas Kvasiai.

Plačiau naujienų portale „Mano Gargždai“ >>

Balandžio 24d. Lietuvos olimpinio festivalio moksleivių kroso estafečių varžybose pelnyta III vieta. Dalyvavo aštuonios rajono komandos. „Kranto“ komandą sudarė: Alvydas Lušpinis, Jokūbas Karnauskas, Ignas Dačkauskis, Mykolas Galinis, Akvilė Žiliūtė, Algimantė Daugėlaitė, Karolina Ubartaitė, Simona Ostapenkaitė.

Plačiau naujienų portale „Mano Gargždai“ >>

Vyr. mokytojas,