Balandžio 1 dieną mūsų mokykla priėmė svečius — pradinukus iš penkiolikos rajono mokyklų. Vyko pradinių klasių anglų kalbos šventė — „Calendar“. 5b kl. mokiniai pasitiko svečius, lydėjo juos į persirengimui skirtus kabinetus, globojo šventės metu. Visos komandos parodė įdomius prisistatymus, atsakinėjo į klausimus, atliko įvairias kūrybines užduotis. Kai kompetentinga žiuri komisija suvedė rezultatus, paaiškėjo, kad trečia vieta pasidalino Pašlūžmio ir Ketvergių pagrindinių mokyklų komandos, antrą vietą užėmė Gargždų „Minijos“ progimnazijos pradinukai, stipriausi buvo Gargždų „Kranto“ ketvirtokai. Labai džiaugiamės, kad mūsų mokyklos komanda „Sunny days“ iškovojo pirmąją vietą. Komandą paruošė mokytojos A. Jeriomenkienė ir R. Juodeikienė.

Dėkojame T. Danivskiui, N. Eringiui, G. Žiedaitei, A. Kralikaitei ir M. Nomeikai už sėkmingą pasirodymą.

Mokytoja R. Juodeikienė