Kovo pabaigoje 3a klasės mokiniai miesto J. Lankučio bibliotekos Vaikų skyriuje susitiko su rašytoju Laimonu Iniu. Rašytojas šiltai bendravo su vaikais, pristatydamas savo naujas knygas. Buvo švenčiamas gaidelio „gimtadienis“ su švilpynėmis, išduodančiomis įvairių paukščių garsus, žaidžiami žaidimai. Rašytojas pasakojo apie savo kūrybą, išsamiai atsakė į vaikų pateiktus klausimus.

Mokiniai irgi buvo paruošę mįslių, patarlių, posakių, sakmių. Rašytojas mielai įminė mįsles, džiaugėsi vaikų bebėjimu gražiai kalbėti, bendrauti, mokėti paklausti. Pradžiugino L. Inį ir tai, kad 3a klasės vaikai daug skaito, myli knygas, dažni bibliotekos lankytojai. Mokiniai galėjo įsigyti naujų jo knygelių, kuriose rašytojas mielai parašė palinkėjimą ir savo autografą.

Šis susitikimas buvo ne tik įdomus, bet praplėtė mokinių žinias apie literatūrą, knygas ir jų rašymą.

Mokytoja Justina Monstavičienė