Balandžio 2 diena. Kuom ši diena ypatinga? Į šį klausimą bandė atsakyti 3b klasės mokiniai, vartydami kalendorių, interneto puslapius. Trečiokai sužinojo, kad ši diena — tarptautinė vaikų knygos diena ir švenčiama kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristijano Anderseno gimtadieniu. Mokinių taip pat buvo klausiama, kaip derėtų, kaip jie siūlytų tą dieną paminėti. Vaikai panoro surengti skaitovų konkursą. Kaip tarė, taip ir padarėme. Skaitymo įgūdžius tobulino namie ir kitą dieną klasėje skaitė ištraukas iš įvairių autorių knygų. Kad klausydami nenuobodžiautų ir kad prisimintų praėjusios dienos temą,  buvo pateikta dar viena užduotis: draugo skaitomame tekste rasti žodžius su dalelyte „si“. Vertino draugai, o mokytoja nugalėtojus apdovanojo prizais.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Rasa Jeriomenkienė