Šiais mokslo metais „Savaitę be patyčių“ paminėjome klasių valandėlių metu, kai mokiniai gamino ir įrišo knygas, kuriose aprašyti vaikų jausmai, nuotaikos klasėje bei mokykloje. Mokiniai laisvai dėstė mintis apie tai, kas jiems svarbu šiandien ir ko jie tikisi ateityje. Aforizmai ir gražios mintys apie draugystę, lūkesčiai bei palinkėjimai visai mokyklos bendruomenei. Pradinių klasių mokiniams vyko užsiėmimai prevencine patyčių tema, kurių metu buvo ne tik kalbama, diskutuojama šia tema, bet ir surengta ketvirtokų piešinių paroda „Draugiška mokykla“.

Akcijos organizatorės:

socialinė pedagogė Rima Rumbutienė,