Respublikinė prevencijos konferencija tema

„Sveikas vaikas – sveika ateitis“

Vasario 25 dieną Klaipėdos Ievos Simonaitytės pagrindinėje mokykloje vyko respublikinė prevencijos konferencija tema „Sveikas vaikas – sveika ateitis“. Konferencijos tikslas buvo – skatinti mokinius domėtis sveika gyvensena kaip visuomenine ir ekonomine vertybe. Turėjome parengti pranešimą alkoholio, rūkymo, nesveikos mitybos, energetinių gėrimų, patyčių neigiamų pasekmių tema. Pasirinkome dvi mums patikusias temas: sveika mityba bei patyčios tarp paauglių. Sukūrėme filmuką „Nors kepurės kitokios, bet mityba sveika“.

Mes, „Kranto“ pagrindinės mokyklos 8c klasės mokiniai, Eimantas Jančauskas, Lėja Ruseckaitė, Gintautė Rusteikaitė, Aistė Gilvonauskaitė ir Vaiva Venckauskaitė kartu su mokytojomis Vilma Žvinkliene ir Rasa Rusteikiene ruošėmės šiai konferencijai ir joje dalyvavome. Susitikome konferencijoje net su 26 Klaipėdos, Kretingos miestų bei Klaipėdos rajono mokyklų komandomis, išklausėme pranešimų. Pranešime atsispindėjo tarptautinio Comenius projekto „Sveiki vaikai = sveika Europa: žingsniai sveikos gyvensenos link“ veiklos (apklausa apie mokinių mitybos įpročius bei filmuotas etiudas tolerancijos tema).

Labai džiaugiamės, kad laimėjome Klaipėdos miesto savivaldybės įsteigtą „Kūrybiškiausio“ pranešimo apdovanojimą.

Gegužės 7 dieną esame pakviesti savo pranešimą skaityti Klaipėdos universiteto Sveikatos fakulteto organizuojamoje konferencijoje.

8c klasės mokinė Aistė Gilvonauskaitė

Pastaba. Projekto veikla finansuojama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Straipsnyje pateikta informacija atspindi dotacijos gavėjo, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos komisijos ar jos institucijų požiūrį. Europos komisija neatsako už medžiagos turinį bei už galimą informacijos panaudojimą.