Edukacinis žaidimas — viktorina anglų kalba „Protų kovos“

Gargždų „Kranto“ pagrindinėje mokykloje jau tradicija tapo organizuoti Klaipėdos rajono mokyklų moksleivių edukacinį – žaidimą anglų kalba „Protų kovos“. Šiemet jis vyko vasario 26 d. Kadangi XXII žiemos olimpinės žaidynės vyko š.m. vasario 6-23 dienomis Sočyje, tad šiemet žaidimo tema buvo pasirinkta „OLYMPIC GAMES“. Olimpinių žaidynių tema pratęsė ir tarptautinio Comenius projekto „Sveiki vaikai = sveika Europa: žingsniai sveikos gyvensenos link“ siekius skatinti mokyklų bendruomenes gyventi sveikai ir judėti. Rajoninį renginį organizavo anglų kalbos mokytojų metodinė grupė, o klausimus padėjo parengti visų dalyvavusių mokyklų anglų kalbos mokytojai.

Žaidimo — viktorinos tikslai — plėsti mokinių žinias apie olimpines žaidynes, lavinti anglų kalbos įgūdžius, sudaryti galimybę gabiesiems mokiniams įsivertinti savo žinių ir gebėjimų lygį bei ugdyti komunikacinius įgūdžius. Manome, kad jie buvo visiškai įgyvendinti.

„Protų kovose“ dalyvavo dvylika 7-8 klasių mokinių komandų iš Klaipėdos rajono mokyklų. Komandų dalyviai atsakinėjo į klausimus keturiuose žaidimo turuose: Olimpinių žaidynių istorija; žiemos ir vasaros Olimpinių žaidynių sporto šakos; vaizdo turas; video ir audio turas. Taip pat turėjome ir svečių iš Futbolo klubo „Banga“. Jaunimo ugdymo programų vadovas Pavel Kozlov su savo padėjėju buvo parengę klausimus apie olimpinį futbolą. O anglų kalbos mokytojos buvo sugalvojusios ir netradicinių estafečių, kurios mokinius, mokytojus ir komisijos narius pralinksmino.

Laimėtojai, Gargždų „Minijos“ progimnazijos komanda, buvo apdovanoti Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus įsteigtais prizais ir Klaipėdos rajono švietimo centro diplomais. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos komanda šį kartą liko antroje vietoje.

Kitąmet tikimės, kad nauja anglų kalbos edukacinio žaidimo tema vėl suburs įvairių rajono mokyklų mokinius pasivaržyti.

Dėkojame aktų salę dekoravusiai pavaduotojai I. Rankelienei, graikiškų vazų parodą rengusiai dailės mokytojai D. Straukienei bei muzikos mokytojui R. Stoškui ir jo grupei „Nevalyk lentos“ už muzikinius kūrinius ir šypsenas.

8c klasės mokinė Lėja Ruseckaitė

Pastaba. Projekto veikla finansuojama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Straipsnyje pateikta informacija atspindi dotacijos gavėjo, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos komisijos ar jos institucijų požiūrį. Europos komisija neatsako už medžiagos turinį bei už galimą informacijos panaudojimą.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13