Š. m. kovo 20 d. Gargždų „Kranto“ pagrindinėje mokykloje lankėsi Lietuvos žaliųjų judėjimo tarybos narys Aleksandras Kerpauskas. Geologijos muziejuje vyko diskusija apie aplinkosaugą, racionalų gamtinių išteklių naudojimą ir aplinkosauginį sąmoningumą. Diskusijoje-paskaitoje dalyvavę mokiniai, geografijos mokytoja S. Ivanauskienė, lektorius analizavo video medžiagą apie gamtinius išteklius, paviršinį ir požeminį vandenį, atliekų rūšiavimą, kraštovaizdį.

Galime drąsiai teigti, kad šis renginys tarsi paskelbė Gamtos savaitės mokykloje renginių pradžią.

Gamtosauginių mokyklų programos koordinatorė mokykloje,

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Inga Rankelienė