Everybody is Irish on St. Patrick's Day

Visas pasaulis kovo 17 dieną pažymi Šv. Patriko dieną. Patrikas buvo kunigas, V amžiuje įvedęs Airijoje katalikybę. Kartą jis aiškino airiams kas tai yra Dievas, Šventoji Dvasia ir Dievo sūnus. Patrikas pakėlė nuo žemės dobilą ir tarė: „Trys dobilo lapeliai simbolizuoja Šventąją trejybę“. Nuo to laiko dobilas tapo Airijos simboliu, o Patrikas paskelbtas šventuoju.

Dabar vadinamoji Dobilo diena minima kaip atsinaujinimo, pavasario, džiaugsmo šventė.

Mūsų mokykloje pavasarį su Šv. Patriku pasitinkame jau devinti metai. Mokyklos prezidentūra pasitinka įeinančius su žaliais saldainiais. Anglų kalbos mokytojos pasakoja apie šventę, vaikai rengia projektų ir piešinių parodas. Rengiamės žaliai, valgome žalią maistą.

Mokytoja R. Juodeikienė