Žodis „kompiuteris“ daugumai šiuolaikinių vaikų asocijuojasi su pramogomis. Pradinukai mokykloje su kompiuteriu susipažįsta jau kaip su informacijos paieškos priemone.

„Kompiuterinės piešimo studijos“ nariai žino, kad atsisėdus prie kompiuterio pramogauti neteks ir reikės kantriai dirbti ne vieną užsėmimą, kol bus galima pasigrožėti darbo rezultatais. Kantrybės ir darbštumo ne visiems pakanka. Šiais mokslo metais tarptautiniame kompiuterinių kalėdinių ir naujamečių atvirukų konkurse „Žiemos fantazija 2013“ pasiryžo dalyvauti keturi „Kranto“ pradinukai: Auksė Paulikaitė, Matas Ubartas, Kristina Vaškytė, Rugilė Gedgaudaitė.

Nataljos Kazakovos kompiuterių mokykla, kuri rengia šį konkursą, sulaukė net 3515 darbelių. Konkurso organizatorius, vertintojus pasiekė darbai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Baltarusijos bei Latvijos. Atvirukai pagal vaizdo pobūdį galėjo būti dviejų kategorijų: statiniai arba dinaminiai.

Dinaminių atvirukų 1-4 klasių kategorijoje laureate tapo Auksė Paulikaitė, sukūrusi darbelį „Paukšteliai puošia eglutę“.

Didžiuojuosi savo darbščiais, kantriais ir kūrybingais mokiniais.

 

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Rasa Jeriomenkienė

 

***************************************************************

 

 

„Nulipdysim besmegenį“

Autorius: Matas Ubartas

 

***************************************************************

 

 

„Besmegenio sveikinimas“

Autorė: Kristina Vaškytė

 

***************************************************************

 

 

„Užauginsiu aš eglutę“

Autorė: Rugilė Gedgaudaitė

 

***************************************************************

 

 

 

„Paukšteliai puošia eglutę“

Autorė: Auksė Paulikaitė

Pagrindinis puslapis > Naujienos
......................................................................................................................................................................................................
© 2012 Rasa Jeriomenkienė

Informacija atnaujinta 2014 m. sausio 29 d.